GUESS Seductive EDT 75 ml

ден 1.350,00

Availability: На залиха

Guess го лансира Seductive во 2010 година. Мирисот го креира Veronique Nyberg од ноти на бергамот, црна рибизла, крушка, јасмин, цвет од портокал, корен од ирис, ванила и кашмир.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Pear, Black currant
  • Средни: Jasmine, Orange blossom, Iris
  • Основни: Cashmere wood, Vanilla, Frankincense

Дополнителни информации

Земја на потекло Шпанија
Марка Guess
Милилитража 75
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група No

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.