HERMES Jour d'Hermes EDP

Availability: На залиха

HERMES Jour d'Hermes EDP HERMES Jour d'Hermes EDP 50 ml
ден 4.690,00
HERMES Jour d'Hermes EDP HERMES Jour d'Hermes EDP 85 ml
ден 5.990,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lemon, Grapefruit, Aquatic notes
  • Средни: Gardenia, Sweet pea, Green notes, White blossoms
  • Основни: Musk, Woody notes

Дополнителни информации

Шифра HERJOUR
Земја на потекло Франција
Марка Hermes
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.