HERMES L'Ombre des Merveilles EDP

Availability: На залиха

HERMES L'Ombre des Merveilles EDP HERMES L'Ombre des Merveilles EDP 50 ml
ден 5.050,00
HERMES L'Ombre des Merveilles EDP HERMES L'Ombre des Merveilles EDP 100 ml
ден 6.250,00

L'Ombre Des Merveilles од Hermès е дрвенесто-амбер мирис за мажи и жени. Претставен е во 2020 година, а е креација на Christine Nagel.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Black Tea
  • Средни: Incense
  • Основни: Tonka Bean

L'Ombre Des Merveilles од Hermès е дрвенесто-амбер мирис за мажи и жени. Претставен е во 2020 година, а е креација на Christine Nagel.

Дополнителни информации

Шифра HEROMBRE
Земја на потекло Франција
Марка Hermes
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Зачинести, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.