HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP

Availability: Нема на залиха

HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP 30 ml
ден 2.600,00
HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP 50 ml
ден 2.900,00
HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP HUGO BOSS Boss Nuit Pour Femme Intense EDP 75 ml
ден 3.400,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: White peach
  • Средни: Violet, Jasmine, White blossoms
  • Основни: Moss, Warm woods, Sandalwood

Дополнителни информации

Шифра HGBNUIINT
Земја на потекло Обединето Кралство
Марка Hugo Boss
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.