HUGO BOSS Bottled Absolute EDP

Availability: На залиха

HUGO BOSS Bottled Absolute EDP HUGO BOSS Bottled Absolute EDP 100 ml
ден 3.860,00

Boss Bottled Absolute by Hugo Boss е дрвенесто-ароматичен мирис за мажи, претставен во 2019 година. Креација е на Annick Menardo. Овој парфем со лимитирано издание комбинира остри ноти на јаболко и кадифени зачини со совршено изработена дрвенеста структура. Безвременски машки мирис за секојдневен ритуал.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Apple, Plum
  • Средни: Cinnamon, Cashmere wood
  • Основни: Woods, Musk

Boss Bottled Absolute by Hugo Boss е дрвенесто-ароматичен мирис за мажи, претставен во 2019 година. Креација е на Annick Menardo. Овој парфем со лимитирано издание комбинира остри ноти на јаболко и кадифени зачини со совршено изработена дрвенеста структура. Безвременски машки мирис за секојдневен ритуал.

Дополнителни информации

Шифра HGBBOTABS
Земја на потекло Германија
Марка Hugo Boss
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.