HUGO BOSS The Scent Gift Set EDT 100 ml + After Shave 75 ml

ден 4.250,00

Availability: На залиха

Hugo Boss го претставува машкиот Boss The Scent во 2015 година.

Композицијата започнува со зачинска нота на ѓумбир. Овошните тонови се мешаат со нотите на лаванда во срцето за да создадат сензуален мирис. Интензивниот акорд на кожа ја создава основата и симболизира магнетно привлечна маженственост.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Ginger
  • Средни: Maninka fruit, Lavender
  • Основни: Leather

Дополнителни информации

Шифра HGB054
Земја на потекло Обединето Кралство
Марка Hugo Boss
Милилитража 100
Тип Сет
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.