JAGUAR Classic Motion EDT

Availability: На залиха

JAGUAR Classic Motion EDT JAGUAR Classic Motion EDT 100 ml
ден 1.790,00

Jaguar Classic Motion се отвора со освежувачка мешавина од бергамот, листови од бреза и нане. Срцето вклучува црн бибер, коријандер, лаванда и ароми на море, додека во основата се појавува ветивер, сандалово дрво, бел мошус и килибар. Мирисот се карактеризира како ароматично-воденест, се појавува во 2013 година, а го потпишува парфимерката Karine Dubreuil.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Lemon, Mint, Birch leaf
  • Средни: Black pepper, Coriander, Lavender, Marine notes
  • Основни: Iris, Vetiver, Sandalwood, Patchouli, White musk, Amber

Jaguar Classic Motion се отвора со освежувачка мешавина од бергамот, листови од бреза и нане. Срцето вклучува црн бибер, коријандер, лаванда и ароми на море, додека во основата се појавува ветивер, сандалово дрво, бел мошус и килибар. Мирисот се карактеризира како ароматично-воденест, се појавува во 2013 година, а го потпишува парфимерката Karine Dubreuil.

Дополнителни информации

Шифра JAGCM
Земја на потекло Франција
Марка Jaguar
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.