JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Male EDT

Availability: На залиха

JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Male EDT JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Male EDT 75 ml
ден 2.500,00
JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Male EDT JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Male EDT 125 ml
ден 3.500,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Absinth, Mint
  • Средни: Lavender, Orange blossom, Sage
  • Основни: Musk

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Jean Paul Gaultier
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.