JIMMY CHOO I Want Choo EDP

Availability: На залиха

JIMMY CHOO I Want Choo EDP JIMMY CHOO I Want Choo EDP 100 ml
ден 6.230,00

I Want Choo предизвикува чувство на посакуваност, самодоверба и гламур. I Want Choo Eau de Parfum е цветно-ориентален мирис, во комбинација со кадифена праска, ванила и јасмин. I Want Choo жената е носител на одлуки со ведар дух кој е тука да се забавува. Совршен додаток за модерна и гламурозна жена.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Mandarin orange juice, Peach
  • Средни: Jasmine sambac, Red spiderlily
  • Основни: Vanilla, Benzoin

I Want Choo предизвикува чувство на посакуваност, самодоверба и гламур. I Want Choo Eau de Parfum е цветно-ориентален мирис, во комбинација со кадифена праска, ванила и јасмин. I Want Choo жената е носител на одлуки со ведар дух кој е тука да се забавува. Совршен додаток за модерна и гламурозна жена.

Дополнителни информации

Шифра JIMIWC
Земја на потекло Франција
Марка Jimmy Choo
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Овошни, Ориентални

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.