JIMMY CHOO Man EDT

Availability: На залиха

JIMMY CHOO Man EDT JIMMY CHOO Man EDT 30 ml

Нема на залиха

ден 1.700,00
JIMMY CHOO Man EDT JIMMY CHOO Man EDT 50 ml
ден 2.730,00
JIMMY CHOO Man EDT JIMMY CHOO Man EDT 100 ml
ден 3.160,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lavender, Honeydew melon, Mandarin
  • Средни: Pink pepper, Pineapple leaf, Geranium
  • Основни: Suede, Patchouli, Ambratic woods

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Jimmy Choo
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.