JOOP Femme EDT

Availability: Нема на залиха

JOOP Femme EDT JOOP Femme EDT 100 ml
ден 2.500,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Neroli, Lemon, Aldehydes, Coriander, Fruity note
  • Средни: Bulgarian rose, Jasmine, Lily-of-the-valley, Orange blossom
  • Основни: Sandalwood, Patchouli, Cedar, Musk, Ambergris, Tonka bean, Civet, Moss, Vanilla

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Joop
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.