KALLOS KJMN ШАМПОН ЗА КОСА БИОТИН 1000 ml.

ден 170,00

Availability: На залиха

Шампон за неверојатна мекост, сјај и волумен на косата. Идеален како третман за коса која расте споро, тенка, слаба и безживотна коса. Лесен потхранувачки шампон со Биотин нежно ја чисти косата, ја зајакнува и ја прави да изгледа погуста.

Начин на употреба: Нанесете на влажна коса со нежна масажа, а потоа добро измијте ја косата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Шампон за неверојатна мекост, сјај и волумен на косата. Идеален како третман за коса која расте споро, тенка, слаба и безживотна коса. Лесен потхранувачки шампон со Биотин нежно ја чисти косата, ја зајакнува и ја прави да изгледа погуста. Начин на употреба: Нанесете на влажна коса со нежна масажа, а потоа добро измијте ја косата.

Дополнителни информации

Земја на потекло Унгарија
Марка Kallos
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.