KALLOS KJMN ШАМПОН ЗА КОСА ОМЕГА 1000 ml.

ден 170,00

Availability: На залиха

Шампон со Omega-6 комплекс и масло од макадамија за длабинска обнова и интензивно потхранување на косата. Одлично ја чисти сувата, оштетената и безживотна коса, а во исто време ја враќа нејзината природната структура и сјај. Ја хидрира косата и расцветаните врвови, ја потхранува, ја прави свилено мека и блескава.
Начин на употреба: Нанесете на влажна коса со нежна масажа, а потоа добро измијте ја косата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Шампон со Omega-6 комплекс и масло од макадамија за длабинска обнова и интензивно потхранување на косата. Одлично ја чисти сувата, оштетената и безживотна коса, а во исто време ја враќа нејзината природната структура и сјај. Ја хидрира косата и расцветаните врвови, ја потхранува, ја прави свилено мека и блескава. Начин на употреба: Нанесете на влажна коса со нежна масажа, а потоа добро измијте ја косата.

Дополнителни информации

Земја на потекло Унгарија
Марка Kallos
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.