KALLOS маска за коса ванила за сјај на сува и уморна коса 1000 ml.

ден 235,00

Availability: На залиха

Маска за сјај на сува и уморна коса. Интензивна маска за потхранување и ревитализација на косата. Содржи житни протеини и пантенол, кои и даваат сјај, мекост и подобра контрола на косата.
Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Маска за сјај на сува и уморна коса. Интензивна маска за потхранување и ревитализација на косата. Содржи житни протеини и пантенол, кои и даваат сјај, мекост и подобра контрола на косата. Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Дополнителни информации

Шифра 600113
Земја на потекло Унгарија
Марка Kallos
Милилитража No
Тип No
Сезона No
Мирисна група No

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.