KALLOS PRESTIGE ЕКСТРА СИЛЕН ЛАК ЗА КОСА 500 ml.

ден 250,00

Availability: На залиха

Лак за коса со екстра силен финиш ефект и волумен за сите стилови. Содржи формула со провитамин B5 за реструктуирање и зајакнување на косата, а таа лесно се стилизира и има одличен волумен. Содржи UV филтер.
Начин на употреба: Нанесете на сува или малку влажна коса на растојание од 30 см. Внимание: боцата е под притисок. Не ја изложувајте на повисоки температури од 50°С. Избегнувајте контакт со очите или чувтвителна кожа. Не вдишувајте. Држете подалеку од дофат на деца. Екстремно запаливо!

Put your Static Block here.

Опис на производот

Лак за коса со екстра силен финиш ефект и волумен за сите стилови. Содржи формула со провитамин B5 за реструктуирање и зајакнување на косата, а таа лесно се стилизира и има одличен волумен. Содржи UV филтер. Начин на употреба: Нанесете на сува или малку влажна коса на растојание од 30 см. Внимание: боцата е под притисок. Не ја изложувајте на повисоки температури од 50°С. Избегнувајте контакт со очите или чувтвителна кожа. Не вдишувајте. Држете подалеку од дофат на деца. Екстремно запаливо!

Дополнителни информации

Шифра 600186
Земја на потекло Унгарија
Марка Kallos
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.