KALLOS PRO-TOX МАСКА ЗА КОСА СО КЕРАТИН, КОЛАГЕН И ХИЈАЛУРОН 500 ml.

ден 150,00

Availability: На залиха

Создаден со специјална ботокс формула, со кератин, колаген и хијалуронска киселина, кои одлично се интегрираат во структурата на косата, за зајакнуваат слабата, тенката, сувата и оштетена коса. Состојките како пантенол, кокосово масло и маслиново масло длабински ја потхрануваат и хидрираат косата. Косата станува мека, сјајна и изгледа здраво.
Начин на употреба: Нанесете на чиста шампонирана коса, исушена со пешкир. Оставете да делува 5 минути, па добро измијте ја косата. За совршен резултат, користете ги Pro-Tox ампулите за коса по нанесување на маската.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Создаден со специјална ботокс формула, со кератин, колаген и хијалуронска киселина, кои одлично се интегрираат во структурата на косата, за зајакнуваат слабата, тенката, сувата и оштетена коса. Состојките како пантенол, кокосово масло и маслиново масло длабински ја потхрануваат и хидрираат косата. Косата станува мека, сјајна и изгледа здраво. Начин на употреба: Нанесете на чиста шампонирана коса, исушена со пешкир. Оставете да делува 5 минути, па добро измијте ја косата. За совршен резултат, користете ги Pro-Tox ампулите за коса по нанесување на маската.

Дополнителни информации

Шифра 600221
Земја на потекло Унгарија
Марка Kallos
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.