KALLOS ТЕЧНИ КРИСТАЛИ GLOSSY ЗА ТРЕТИРАНА И БОЕНА КОСА 80 ml.

ден 410,00

Availability: Нема на залиха

Течни кристали за подобрување на структурата на косата. Создраваат пријатен, мек слој околу влакното. Ја прават косата мека и сјајна. Идеални кај хемиски третирана коса. И даваат свилен изглед и сјај на косата и спречуваат нејзино расцветување.
Начин на употреба: Нанесете мала количина на сува или влажна коса. Не се измива.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Течни кристали за подобрување на структурата на косата. Создраваат пријатен, мек слој околу влакното. Ја прават косата мека и сјајна. Идеални кај хемиски третирана коса. И даваат свилен изглед и сјај на косата и спречуваат нејзино расцветување. Начин на употреба: Нанесете мала количина на сува или влажна коса. Не се измива.

Дополнителни информации

Шифра 600211
Земја на потекло Унгарија
Марка Kallos
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.