KARL LAGERFELD EDP

Availability: На залиха

KARL LAGERFELD EDP KARL LAGERFELD EDP 85 ml
ден 2.410,00

KARL LAGERFELD for Her е свеж мирис на цитрус, овошје и цвеќиња на дрвено-мошусна основа. Се отвора со акорди на лимон и праска, со цветно срце од магнолија, роза и франгипани. Сето ова е поставено врз основа на килибарно дрво и мошус.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Peach, Lime
  • Средни: Frangipani, Magnolia, Rose
  • Основни: Amberwood, Musk

KARL LAGERFELD for Her е свеж мирис на цитрус, овошје и цвеќиња на дрвено-мошусна основа. Се отвора со акорди на лимон и праска, со цветно срце од магнолија, роза и франгипани. Сето ова е поставено врз основа на килибарно дрво и мошус.

Дополнителни информации

Шифра KRLHER
Земја на потекло Франција
Марка Karl Lagerfeld
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.