LANCOME Miracle EDP

Availability: На залиха

LANCOME Miracle EDP LANCOME Miracle EDP 30 ml
ден 3.120,00
LANCOME Miracle EDP LANCOME Miracle EDP 50 ml

Нема на залиха

ден 4.320,00

Овој мирис може точно да се опише со два збора - енергија и откровение. Убавината е во животот, во одржувањето на интересите, во водење грижа и негување на секоја секунда од живеењето како чудо и во можноста да се започне се од почеток. Uma Thurman е лице на кампањата LANCOME Miracle, кој е лансиран во 2000 година, а е креиран од Harry Fremont и Alberto Morillas.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Freesia, Lychee, Pink pepper
  • Средни: Peony, Damask rose, Magnolia, Bourbon pepper, Ginger
  • Основни: Jasmine absolute, Musk, Patchouli, Amber

Овој мирис може точно да се опише со два збора - енергија и откровение. Убавината е во животот, во одржувањето на интересите, во водење грижа и негување на секоја секунда од живеењето како чудо и во можноста да се започне се од почеток. Uma Thurman е лице на кампањата LANCOME Miracle, кој е лансиран во 2000 година, а е креиран од Harry Fremont и Alberto Morillas.

Дополнителни информации

Шифра LANMIR
Земја на потекло Франција
Марка Lancome
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.