LANCOME Poeme EDP

Availability: Нема на залиха

LANCOME Poeme EDP LANCOME Poeme EDP 50 ml
ден 4.120,00
LANCOME Poeme EDP LANCOME Poeme EDP 100 ml

Regular Price: ден 5.500,00

Special Price ден 4.500,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Blue poppy, Angel's trumpet, Green notes, Mandarin, Narcissus, Peach, Plum, Blackcurrant
  • Средни: Freesia, Heliotrope, Jasmine, Leather, Mimosa, Orange blossom, Rose, Tuberose, Vanilla blossom, Ylang-ylang
  • Основни: Amber, Musk, Tonka bean, Vanilla, Cedar

Дополнителни информации

Шифра LANPOE
Земја на потекло Франција
Марка Lancome
Тип Парфимирана вода
Сезона No
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.