LANVIN Marry Me EDP

Availability: На залиха

LANVIN Marry Me EDP LANVIN Marry Me EDP 30 ml

Нема на залиха

ден 2.140,00
LANVIN Marry Me EDP LANVIN Marry Me EDP 50 ml

Нема на залиха

ден 2.520,00
LANVIN Marry Me EDP LANVIN Marry Me EDP 75 ml
ден 2.720,00

Marry Me е претставен во 2010 година, а креиран е од Antoine Maisondieu.

Мирисот носи арома на праска, горчлив портокал, фрезија, магнолија, јасмин, роза, бел кедар, килибар и мошус.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bitter orange, Jasmine tea
  • Средни: Jasmine, Magnolia
  • Основни: Amber, Musk

Дополнителни информации

Шифра LVNMARRYME
Земја на потекло Франција
Марка Lanvin
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.