LAURA BIAGIOTTI Roma Uomo EDT

Availability: На залиха

LAURA BIAGIOTTI Roma Uomo EDT LAURA BIAGIOTTI Roma Uomo EDT 125 ml
ден 2.950,00

Roma Uomo е заводлив мирис на елегантен римјанин, во себе го содржи латинскиот шарм и уметноста на заведувањето кои се карактеристични за вечниот град.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Basil, Laurel, Mandarin, Pink grapefruit
  • Средни: Geranium
  • Основни: Amber, Massoia wood, Musk, Sandalwood, Vanilla, Cedarwood

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Laura Biagiotti
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.