MERCEDES BENZ Mercedes Benz Club EDT

Availability: На залиха

MERCEDES BENZ Mercedes Benz Club EDT MERCEDES BENZ Mercedes Benz Club EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 1.900,00
MERCEDES BENZ Mercedes Benz Club EDT MERCEDES BENZ Mercedes Benz Club EDT 100 ml
ден 2.900,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Citruses, Rhubarb
  • Средни: Juniper, Cardamom, Aquatic notes
  • Основни: Patchouli, Woody notes, Tonka bean, Ambroxan

Дополнителни информации

Шифра MCDCLUB
Земја на потекло Франција
Марка Mercedes Benz
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.