MONT BLANC Emblem Intense EDT

Availability: На залиха

MONT BLANC Emblem Intense EDT MONT BLANC Emblem Intense EDT 60 ml
ден 2.790,00
MONT BLANC Emblem Intense EDT MONT BLANC Emblem Intense EDT 100 ml

Нема на залиха

ден 3.200,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Clary sage, Cardamom, Coriander
  • Средни: Frosted violet leaf, Pomarose®, Nutmeg, Cinnamon
  • Основни: Precious woods, Patchouli, Tonka bean, Suede

Дополнителни информации

Шифра MBLEMBINT
Земја на потекло Франција
Марка Mont Blanc
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.