NARCISO RODRIGUEZ For Her Fleur Musc Florale EDT

Availability: На залиха

NARCISO RODRIGUEZ For Her Fleur Musc Florale EDT NARCISO RODRIGUEZ For Her Fleur Musc Florale EDT 50 ml
ден 3.690,00
NARCISO RODRIGUEZ For Her Fleur Musc Florale EDT NARCISO RODRIGUEZ For Her Fleur Musc Florale EDT 100 ml
ден 4.920,00

Fleur Musc Eau de Toilette Florale е живописнa и блескавa интерпретација на цветен букет. Нежната роза и розовиот бибер го осветлуваат мошусното срце, завиткано во сензуални основни ноти од килибар и пачули.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pink Pepper, Bergamot
  • Средни: Rose, Musk
  • Основни: Woodsy Notes, Patchouli, Amber

Fleur Musc Eau de Toilette Florale е живописнa и блескавa интерпретација на цветен букет. Нежната роза и розовиот бибер го осветлуваат мошусното срце, завиткано во сензуални основни ноти од килибар и пачули.

Дополнителни информации

Шифра NARFMF
Земја на потекло Франција
Марка Narciso Rodriguez
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.