NINA RICCI Premier Jour EDP

Availability: На залиха

NINA RICCI Premier Jour EDP NINA RICCI Premier Jour EDP 30 ml

Regular Price: ден 2.170,00

Special Price ден 1.650,00

NINA RICCI Premier Jour EDP NINA RICCI Premier Jour EDP 50 ml

Нема на залиха

ден 2.650,00
NINA RICCI Premier Jour EDP NINA RICCI Premier Jour EDP 100 ml

Нема на залиха

ден 3.250,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Mandarin, Sweet pea
  • Средни: Orchid, Gardenia
  • Основни: Sandalwood, Musk, Vanilla, Woody notes

Дополнителни информации

Шифра NINPREM
Земја на потекло Франција
Марка Nina Ricci
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.