PACO RABANNE 1 Million EDT

Availability: Нема на залиха

PACO RABANNE 1 Million EDT PACO RABANNE 1 Million EDT 50 ml
ден 2.640,00
PACO RABANNE 1 Million EDT PACO RABANNE 1 Million EDT 100 ml
ден 4.390,00
PACO RABANNE 1 Million EDT PACO RABANNE 1 Million EDT 200 ml
ден 5.540,00

1 Million се појавува во август 2008 година. Преовладуваат свежи и сензуални ноти заедно со блескаво сјајното злато. Претставува моќ, богатство, луксуз и трајност.

Инспириран е од металик модата на Paco Rabanne, а креиран е од Christophe Raynaud, Olivier Pescheux и Michel Girard.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Blood mandarin, Peppermint
  • Средни: Rose absolute, Cinnamon
  • Основни: Leather accord, Amberketal

Дополнителни информации

Шифра PAC1MIL
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.