PACO RABANNE 1 Million Lucky EDT

Availability: Нема на залиха

PACO RABANNE 1 Million Lucky EDT PACO RABANNE 1 Million Lucky EDT 50 ml
ден 3.140,00
PACO RABANNE 1 Million Lucky EDT PACO RABANNE 1 Million Lucky EDT 100 ml
ден 4.200,00

Најпродаваните парфеми од куќата на Paco Rabanne, 1 Million и Lady Million добија нови интерпретации во пролетта 2008, 1 Million Lucky и Lady Million Lucky.

"Seize your dreams and build your own life. Intensely. Grab hold of happiness when it arises. Pure feeling. Tremble, share, and dare. Without limits. Live every moment, without delay."

Мирисот е волшебен и пулсирачки со дрвенести и гурмански ноти. Опишан е како свеж, живописен и сензуален. Нотата на лешник ја зогатува композицијата на дрвенести елементи, со свеж озон и зелена слива.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Grapefruit, Greengage plum, Ozonic notes
  • Средни: Hazelnut, Jasmine, Honey, Cashmere wood, Cedarwood
  • Основни: Patchouli, Oakmoss, Vetiver

Најпродаваните парфеми од куќата на Paco Rabanne, 1 Million и Lady Million добија нови интерпретации во пролетта 2008, 1 Million Lucky и Lady Million Lucky. "Seize your dreams and build your own life. Intensely. Grab hold of happiness when it arises. Pure feeling. Tremble, share, and dare. Without limits. Live every moment, without delay." Мирисот е волшебен и пулсирачки со дрвенести и гурмански ноти. Опишан е како свеж, живописен и сензуален. Нотата на лешник ја зогатува композицијата на дрвенести елементи, со свеж озон и зелена слива.

Дополнителни информации

Шифра PACMILLUCKY
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.