PACO RABANNE 1 Million Prive EDT

Availability: Нема на залиха

PACO RABANNE 1 Million Prive EDT PACO RABANNE 1 Million Privé EDT 100 ml

Regular Price: ден 5.100,00

Special Price ден 4.200,00

Мирисниот пар 1 Million Privé и Lady Million Privé се појавуваат во лето, 2016 година.

1 Million Privé е ориентално-дрвенест мирис полн со контрасти, креиран од Christophe Raynaud. Отвора со црвена мандарина и цимет, состојки кои го одбележаат оригиналниот 1 Million. Во срцето има ноти на тутун збогатени со смола. Во основата има топол и сензуален спој на пачули и тонка.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Blood mandarin, Cinnamon
  • Средни: Shisha tobacco, Myrrh
  • Основни: Tonka bean absolute, Patchouli

Дополнителни информации

Шифра PAC1MILPRIVE
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.