PACO RABANNE Black XS EDT

Availability: На залиха

PACO RABANNE Black XS EDT PACO RABANNE Black XS EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 2.760,00
PACO RABANNE Black XS EDT PACO RABANNE Black XS EDT 100 ml
ден 3.820,00

Black XS е истакнато машки парфем, па и покрај желбата на некои жени да носат машки парфеми, Black XS не би се осудила да купи ни една жена.

Цитрусните високи ноти се сјаен увод во зачинесото срце на композицијата. Во основата доаѓаат дрвенестите ноти, килибар, тутун и мошус.

Black XS е креиран од Olivier Cresp и Rosendo Mateu во 2005 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

 • Горни: Calamondin, Sage, Tagetes, Lemon
 • Средни: Cardamom, Praliné, Tolu balsam, Cinnamon
 • Основни: Amber, Ebony, Patchouli, Rosewood

Дополнителни информации

Шифра PACXS
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

5
1рангирање
5 ☆
1
4 ☆
0
3 ☆
0
2 ☆
0
1 ☆
0
Дадете ваше мислење
Најкорисни мислења за производот од купувачи
 • 0 од 0 сметаат дека ова мислење е корисно

  Prasanje

  Zosto e 300 denari poskapen?

  Од на

  Коментирајте
  Дали ова мислење беше корисно за вас?

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.