PACO RABANNE Black XS for Her EDT

Availability: Нема на залиха

PACO RABANNE Black XS for Her EDT PACO RABANNE Black XS for Her EDT 30 ml
ден 2.200,00
PACO RABANNE Black XS for Her EDT PACO RABANNE Black XS for Her EDT 50 ml
ден 2.800,00
PACO RABANNE Black XS for Her EDT PACO RABANNE Black XS for Her EDT 80 ml
ден 3.530,00

Супер популарниот Black XS добива своја женска верзија Black XS for Her во 2007 година.

Модерна цветно-овошна лежерна композиција почнува со лута нота на брусница и бибер. Во срцето на мирисот се цветните ноти, а во основата дрвенестите и ванила.

Креиран е од Emilie (Bevierre) Coppermann и Mark Buxton.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Cranberry, Tamarind blossom
  • Средни: Christmas rose, Black violet
  • Основни: Massoia wood, Black vanilla

Дополнителни информации

Шифра PACXSHER
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.