PACO RABANNE Black XS for Her Giftset EDT 50 ml + Body Lotion 100 ml

ден 3.100,00

Availability: На залиха

Супер популарниот Black XS добива своја женска верзија Black XS for Her во 2007 година.

Модерна цветно-овошна лежерна композиција почнува со лута нота на брусница и бибер. Во срцето на мирисот се цветните ноти, а во основата дрвенестите и ванила.

Креиран е од Emilie (Bevierre) Coppermann и Mark Buxton.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Cranberry, Tamarind blossom
  • Средни: Christmas rose, Black violet
  • Основни: Massoia wood, Black vanilla

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Милилитража 50
Тип Сет
Сезона есен/зима
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.