PACO RABANNE Invictus Collector's Edition EDT 100 ml + 10 ml

Regular Price: ден 4.300,00

Special Price ден 3.600,00

Availability: Нема на залиха

Paco Rabanne го лансира машкиот мирис Invictus кој претставува свежа спортска креација во однос на останатите парфеми од оваа куќа. Се појавува во 2013 година. Invictus (латински непобедлив) претставува моќ, динамика и енергија.

Invictus е креиран од Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge и Dominique Ropion.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Grapefruit, Marine notes
  • Средни: Bay leaf, Jasmine
  • Основни: Gaiac wood, Oakmoss, Patchouli, Ambergris

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Милилитража 100
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.