PACO RABANNE Invictus EDT

Availability: На залиха

PACO RABANNE Invictus EDT PACO RABANNE Invictus EDT 50 ml
ден 3.420,00
PACO RABANNE Invictus EDT PACO RABANNE Invictus EDT 100 ml

Нема на залиха

ден 4.000,00
PACO RABANNE Invictus EDT PACO RABANNE Invictus EDT 150 ml

Нема на залиха

ден 4.900,00

Paco Rabanne го лансира машкиот мирис Invictus кој претставува свежа спортска креација во однос на останатите парфеми од оваа куќа. Се појавува во 2013 година. Invictus (латински непобедлив) претставува моќ, динамика и енергија.

Invictus е креиран од Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge и Dominique Ropion.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Grapefruit, Marine notes
  • Средни: Bay leaf, Jasmine
  • Основни: Gaiac wood, Oakmoss, Patchouli, Ambergris

Дополнителни информации

Шифра PACINV
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.