PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT

Availability: На залиха

PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT 30 ml

Нема на залиха

ден 2.400,00
PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT 50 ml
ден 3.050,00
PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT PACO RABANNE Lady Million Eau My Gold EDT 80 ml
ден 3.950,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Mango, Neroli, Mandarin, Grapefruit
  • Средни: Violet, Orange blossom
  • Основни: Amber, Musk, Cedar, Sandalwood

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.