PACO RABANNE Lady Million EDP Giftset

ден 3.490,00

Availability: Нема на залиха

По машкиот 1 Million, еден од најпопуларните парфеми во последните години, се појавува и женско издание Lady Million инспирирано од злато и богатство.

Композицијата ја сочинува цветен нектар, ноти на лимон, малина, цвет од портокал, јасмин, гарденија, пачули и мед.

Креиран е од Anne Flipo, Beatrice Piquet, Dominique Ropion и Bruno Jovanovic.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Raspberry, Neroli, Bitter orange
  • Средни: Orange blossom, Jasmine sambac
  • Основни: Honey, Patchouli

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Милилитража 100
Тип Сет
Сезона есен/зима
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.