PACO RABANNE Olympea Legend EDP

Availability: На залиха

PACO RABANNE Olympea Legend EDP PACO RABANNE Olympea Legend EDP 50 ml
ден 3.750,00
PACO RABANNE Olympea Legend EDP PACO RABANNE Olympea Legend EDP 80 ml
ден 4.640,00

Olympéa Legend е свеж и интензивен мирисен состав со суптилен шарм. Икона меѓу иконите, мирисот на Olympéa Legend открива слободна и страсна жена. Парфемот е креиран од Loc Dong во 2019 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Plum, Sea Salt, Apricot
  • Средни: Floral Notes, Ginger flower
  • Основни: Vanilla, Tonka Bean, Sand, Amber

Olympéa Legend е свеж и интензивен мирисен состав со суптилен шарм. Икона меѓу иконите, мирисот на Olympéa Legend открива слободна и страсна жена. Парфемот е креиран од Loc Dong во 2019 година.

Дополнителни информации

Шифра PACOLYLEG
Земја на потекло Франција
Марка Paco Rabanne
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Овошни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.