PRADA La Femme L'Eau EDT

Availability: На залиха

PRADA La Femme LEau EDT PRADA La Femme L'Eau EDT 100 ml
ден 3.750,00

La Femme Prada L'Eau е килибарно-цветен парфем за жени. Најавен како неконвенционален мирис кој влегува во нова територија на свежина и ја претставува сензуалноста на мирисот на нов начин. Туберозата како главна состојка на оваа линија, е прозрачна и свежа, збогатена со свежи цитруси.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Frangipani, Mandarin Orange
  • Средни: Tuberose, Ylang-Ylang
  • Основни: Woody Notes

La Femme Prada L'Eau е килибарно-цветен парфем за жени. Најавен како неконвенционален мирис кој влегува во нова територија на свежина и ја претставува сензуалноста на мирисот на нов начин. Туберозата како главна состојка на оваа линија, е прозрачна и свежа, збогатена со свежи цитруси.

Дополнителни информации

Шифра PRAFEMMELEAU
Земја на потекло Шпанија
Марка Prada
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.