PRADA Luna Rossa Carbon EDT

Availability: На залиха

PRADA Luna Rossa Carbon EDT PRADA Luna Rossa Carbon EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 2.950,00
PRADA Luna Rossa Carbon EDT PRADA Luna Rossa Carbon EDT 100 ml
ден 3.950,00
PRADA Luna Rossa Carbon EDT PRADA Luna Rossa Carbon EDT 150 ml

Нема на залиха

ден 4.460,00

Prada Luna Rossa Carbon е заводлив, машки мирис инспириран од судирот на природата и технологијата. Ботаничките средства дестилирани на пареа, синтетиката, минералите и современите материјали се обединуваат во една карактеристична мешавина, што го прават мирисот посебен. Претставен е во 2017 година, а е креација на Daniela (Roche) Andrier.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Italian bergamot zest, Pepper, Lavender, Patchouli, Ambroxan

Prada Luna Rossa Carbon е заводлив, машки мирис инспириран од судирот на природата и технологијата. Ботаничките средства дестилирани на пареа, синтетиката, минералите и современите материјали се обединуваат во една карактеристична мешавина, што го прават мирисот посебен. Претставен е во 2017 година, а е креација на Daniela (Roche) Andrier.

Дополнителни информации

Шифра PRALRCARBON
Земја на потекло Италија
Марка Prada
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.