THIERRY MUGLER A*Men EDT

Availability: На залиха

THIERRY MUGLER A*Men EDT THIERRY MUGLER A*Men EDT 100 ml
ден 3.870,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Coriander, Lavender, Peppermint
  • Средни: Honey, Jasmine, Caramel, Lily of the valley, Patchouli, Cedarwood
  • Основни: Amber, Benzoin, Coffee, Musk, Sandalwood, Styrax, Tonka bean, Vanilla

Дополнителни информации

Шифра THMAMEN
Земја на потекло Франција
Марка Thierry Mugler
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Гурмански

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.