VALENTINO Noir Absolu Musc Essence EDP

Availability: На залиха

VALENTINO Noir Absolu Musc Essence EDP VALENTINO Noir Absolu Musc Essence EDP 100 ml
ден 4.200,00

Noir Absolu Musc Essence е цветен, дрвенест и мошусен мирис за жени и мажи. Valentino Noir Absolu Musc Essence беше лансиран во 2018 година од Olivier Pescheux.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Aldehydes, Heliotrope
  • Средни: Rose, Orange Blossom
  • Основни: Tonka Bean, Woody Notes

Noir Absolu Musc Essence е цветен, дрвенест и мошусен мирис за жени и мажи. Valentino Noir Absolu Musc Essence беше лансиран во 2018 година од Olivier Pescheux.

Дополнителни информации

Шифра VALNOIRMUSC
Земја на потекло Шпанија
Марка Valentino
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.