VERSACE Bright Crystal EDT

Availability: На залиха

VERSACE Bright Crystal EDT VERSACE Bright Crystal EDT 50 ml
ден 3.310,00
VERSACE Bright Crystal EDT VERSACE Bright Crystal EDT 90 ml
ден 3.970,00

Розевата боја на боцата најавува понежен и посветол мирис во однос на класичниот Crystal Noir.

Преовладуваат цветни и дрвенести ноти.

Креиран е од Alberto Morillas во 2006 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Ice accord, Pomegranate, Yuzu
  • Средни: Lotus, Magnolia, Peony
  • Основни: Amber, Acajou wood, Musk

Дополнителни информации

Шифра VERBRICRY
Земја на потекло Италија
Марка Versace
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.