VERSACE Bright Crystal Giftset EDT 50 ml + Body Lotion 50 ml + Shower Gel 50 ml

ден 3.300,00

Availability: Нема на залиха

Розевата боја на боцата најавува понежен и посветол мирис во однос на класичниот Crystal Noir.

Преовладуваат цветни и дрвенести ноти.

Креиран е од Alberto Morillas во 2006 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Ice accord, Pomegranate, Yuzu
  • Средни: Lotus, Magnolia, Peony
  • Основни: Amber, Acajou wood, Musk

Дополнителни информации

Земја на потекло Италија
Марка Versace
Милилитража 50
Тип Сет
Сезона пролет/лето
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.