VERSACE The Dreamer EDT

Availability: На залиха

VERSACE The Dreamer EDT VERSACE The Dreamer EDT 50ml

Нема на залиха

ден 2.500,00
VERSACE The Dreamer EDT VERSACE The Dreamer EDT 100 ml
ден 2.850,00

Мирис за романтичари, со сладок почеток, ароматична основа и топли дрвенести ноти. Креиран во 1996 година од Jean-Pierre Béthouart.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Juniper, Artemisia, Tarragon
  • Средни: Iris, Lily, Flax
  • Основни: Amber, Tobacco flower

Мирис за романтичари, со сладок почеток, ароматична основа и топли дрвенести ноти. Креиран во 1996 година од Jean-Pierre Béthouart.

Дополнителни информации

Шифра VERDREAMER
Земја на потекло Италија
Марка Versace
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.