VERSACE Eros EDT

Availability: На залиха

VERSACE Eros EDT VERSACE Eros EDT 50 ml
ден 3.160,00
VERSACE Eros EDT VERSACE Eros EDT 100 ml
ден 3.950,00
VERSACE Eros EDT VERSACE Eros EDT 200 ml
ден 5.650,00

Eros е инспириран и длабоко поврзан со грчката митологија. Цел на ова издание е да се откријат и скротат страстите и да се нагласат желбите. Наречен е по грчкиот бог на љубовта и син на божицата Афродита - Ерос.

Содржи мирис на нане комбинирано со зелено јаболко и италијански лимон. Во основата се дрвенестите ноти и ванила.

Парфемот е креиран од Aurelien Guichard.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Mint leaf, Italian lemon, Green apple
  • Средни: Venezuelan tonka bean, Ambroxan, Geranium
  • Основни: Madagascan vanilla, Atlas cedar, Virginia cedar, Vetiver, Oakmoss

Дополнителни информации

Шифра VEREROS
Земја на потекло Италија
Марка Versace
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.