VERSACE Eros Flame EDP

Availability: На залиха

VERSACE Eros Flame EDP VERSACE Eros Flame EDP 50 ml
ден 3.460,00
VERSACE Eros Flame EDP VERSACE Eros Flame EDP 100 ml
ден 4.200,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lemon, Mandarin orange, Chinotto, Madagascar pepper, Rosemary
  • Средни: Pepperwood™, Geranium, Rose
  • Основни: Texas cedar, Haitian vetiver, Patchouli, Oakmoss, Sandalwood, Tonka bean, Vanilla

Дополнителни информации

Шифра VEREROSFLAME
Земја на потекло Италија
Марка Versace
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.