VERSACE Eros Pour Femme EDP

Availability: На залиха

VERSACE Eros Pour Femme EDP VERSACE Eros Pour Femme EDP 30 ml

Нема на залиха

ден 2.900,00
VERSACE Eros Pour Femme EDP VERSACE Eros Pour Femme EDP 50 ml
ден 3.490,00
VERSACE Eros Pour Femme EDP VERSACE Eros Pour Femme EDP 100 ml
ден 4.380,00

По популарното машко издание од 2012 година, Versace го лансира Versace Eros Pour Femme во 2014 година. Женски мирис во гламурозна боца во златна боја, креиран од Alberto Morillas, Olivier Cresp и Nathalie Lorson.

Композицијата се отвора со ноти на сицилијански лимон, калабриски бергамот и акорди на калинка, во срцето доаѓаат лимонови цветови, јасмин и божур. Во основата се мошус и различни дрвенести ноти.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Sicilian lemon, Mandarin, Raspberry, White currant, Calone
  • Средни: Freesia, Magnolia, Orange blossom, Jasmine
  • Основни: Ambrox, Woods, White patchouli, Musk

Дополнителни информации

Шифра VEREROSFEM
Земја на потекло Италија
Марка Versace
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.