VERSACE Versense EDT

Availability: На залиха

VERSACE Versense EDT VERSACE Versense EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 3.290,00
VERSACE Versense EDT VERSACE Versense EDT 100 ml
ден 4.010,00

Модерен мирис, комбиниран од медитерански елементи, совршено ја претставува Versace жената, со својот автентичен израз и фузија на свежина и енергија. Versace Versense е композиција создадена за неодоливо искуство на сите сетила. Цитрусни високи ноти, со цветно срце и дрвенеста основа со мошус.

Versace Versense е претставен во 2009 година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Prickly pear, Green mandarin
  • Средни: Jasmine, Cardamom, Sea lily
  • Основни: Musk, Olive wood, Sandalwood, Cedarwood

Дополнителни информации

Шифра VERVERSENSE
Земја на потекло Италија
Марка Versace
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.