Ваучер за подарок

ден 500,00

Availability: На залиха

Подарете вредносен ваучер. Вредноста на еден ваучер е 500,00. Со зголемување на количината, ја зголемувате вредноста на ваучерот. По успешно комплетирање на нарачката, ќе добите Купон Код за попуст во износ од вкпната вредност која сте ја платиле за ваучерот. Купон Кодот се внесува во делот "Ваша Корпа" и може да се користи за секоја наредна нарачка.

* Плаќањето на овој производ се врши исклучиво со платежна картичка.
* Купон кодот може да се искористи само за една нарачка

Put your Static Block here.

Опис на производот

Подарете вредносен ваучер. Вредноста на еден ваучер е 500,00. Со зголемување на количината, ја зголемувате вредноста на ваучерот. По успешно комплетирање на нарачката, ќе добите Купон Код за попуст во износ од вкпната вредност која сте ја платиле за ваучерот. Купон Кодот се внесува во делот "Ваша Корпа" и може да се користи за секоја наредна нарачка. * Плаќањето на овој производ се врши исклучиво со платежна картичка. * Купон кодот може да се искористи само за една нарачка

Дополнителни информации

Шифра VOUCHER

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.