YVES SAINT LAURENT Black Opium Intense EDP

Availability: На залиха

YVES SAINT LAURENT Black Opium Intense EDP YVES SAINT LAURENT Black Opium Intense EDP 90 ml
ден 6.570,00

Black Opium Intense претставува волшебна, смела, заводлива и независна жена, соодветно портретирана од Zoë Kravitz, новото лице на рекламната кампања за оваа линија. Таа ја следи нејзината интуиција и нејзините желби и ништо не може да ја спречи. Ја привлекува енергијата и можностите што ги носи ноќта. Лице на новата рекламна кампања е и Presley Gerber, син на супермоделот Cindy Crawford.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Absinthe, Boysenberry
  • Средни: Coffee, Orange Blossom, Jasmine Sambac
  • Основни: Vanilla, Licorice, Sandalwood
  • Black Opium Intense претставува волшебна, смела, заводлива и независна жена, соодветно портретирана од Zoë Kravitz, новото лице на рекламната кампања за оваа линија. Таа ја следи нејзината интуиција и нејзините желби и ништо не може да ја спречи. Ја привлекува енергијата и можностите што ги носи ноќта. Лице на новата рекламна кампања е и Presley Gerber, син на супермоделот Cindy Crawford.

Дополнителни информации

Шифра YSLBLACKOPIUMINT
Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.